Wsparcie techniczne

Wymiary modułów Livolo

W zakładce „wymiary modułów Livolo”, znajdziesz grafiki z wymiarami. Pozwolą Ci one sprawdzić, czy dany panel zmieści się na ścianie lub, czy puszka ma odpowiednią głębokość. Dzięki tym informacjom unikniesz niespodzianek jeszcze przed zamówieniem naszych produktów.

Nasze szkła podzielone są na 5 różnych wymiarów, które zależą po prostu od ilości puszek. Przygotowaliśmy grafiki, które są dokładnie opisane zarówno dla włączników i gniazdek do jednej puszki elektrycznej, jak i do pięciu puszek. Oprócz tego przygotowaliśmy wymiary modułów. Szczególnie polecamy zwrócić uwagę na głębokość. Nasze produkty pasują do standardowych puszek elektrycznych i z reguły nie powinno być problemu, aby wkład wszedł do puszki. Jednakże przy cienkich ścianach puszki mogą być bardzo płytkie, dlatego polecamy się zapoznać z wymiarami.

Produkty LIVOLO, najwyższa jakość za rozsądną cenę.

Dlaczego wybrać Livolo?

Nowy partnerski sklep – Livolo24.com! Sprawdź aktualne promocje na osprzęt Livolo!

Dlaczego Livolo?

Marka Livolo jako jedna z pierwszych na świecie rozpoczęła produkcję włączników dotykowych. Nowoczesna technologia szybko przypadła do gustu klientom.

Włączniki dotykowe oraz gniazda Livolo sprzedajemy już od wielu lat. Dzięki temu staliśmy się ekspertami w dziedzinie włączników dotykowych. Nasze produkty znamy na wylot, korzystając z nich na co dzień, ale również poprzez ich testowanie. Towar, który sprzedajemy, jest przez nas sprawdzony, dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom w sprawach technicznych. Profesjonalne podejście, elastyczność, a także zaufanie naszych klientów, sprawiły, że jesteśmy jedną z najczęściej wybieranych marek.

Nasi klienci znajdą u nas łącznie ponad pół tysiąca produktów. Oferujemy najwięcej możliwości wśród marek sprzedających włączniki dotykowe. Ogromna ilość szklanych paneli, rozbudowanych aż do pięciu puszek elektrycznych, sprawiają, że nasi klienci znajdą u nas produkty do naprawdę dużych rozwiązań. Posiadamy całą gamę włączników: klasyczne, schodowe, ściemniacze, impulsowe, roletowe, sterowane pilotem, sterowane WiFi. Znajdziesz u nas również różnego rodzaju gniazdka od elektrycznych po ładowarki, gniazda antenowe, głośnikowe czy internetowe.