Wideo instrukcje - Ekspert Livolo

Szukasz więcej informacji na temat włączników dotykowych Livolo? Tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o naszych produktach. Wideo instrukcje – Ekspert Livolo to sekcja, w której dowiesz się więcej o naszych produktach, a także zobaczysz jak je podłączyć, aby mogły w pełni służyć w Twoim domu. Filmiki przygotowaliśmy, aby ograniczyć ilość czytanego tekstu, łatwiej przyswoisz informacje. Natomiast jeśli chcesz zapoznać się z naszymi tekstowymi instrukcjami, możesz pobrać je tutaj.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, dotyczących podłączenia włączników dotykowych w zamian za zwykłe włączniki manualne przejdź do pierwszych dwóch filmików dostępnych na karcie.

Dzięki naszym instrukcjom wideo zobaczysz jak odpowiednio podłączyć ze sobą włączniki schodowe. W przeciwieństwie do standardowych włączników schodowych manualnych wymagają one parowania ze sobą, aby mogły się komunikować.

Przygotowaliśmy również instrukcję programowania włączników przystosowanych do zdalnego sterowania za pomocą pilota. Z tego filmiku dowiesz się jak odpowiednio przypisać urządzenie do danego włącznika światła. Tego rodzaju włączniki pozwalają na wygodne zdalne sterowanie. Nie tracą one funkcji dotykowego sterowania światłem.

Poruszyliśmy również temat ściemniacza dotykowego. W związku ze specyfiką elektroniki zawartej w tego rodzaju włącznikach, działanie ściemniacza jest również nieco inne niż w przypadku tradycyjnego osprzętu. Ściemniacze dotykowe idealnie sprawdzą się w miejscach, w których chcemy mieć możliwość sterowania intensywnością światła. Od jasnego codziennego po przyciemnione nastrojowe.

Na naszym kanale YouTube, znajdziesz również inne filmiki dotyczące włączników i gniazdek Livolo. Przygotowaliśmy specjalną serię filmików, które nazwaliśmy „Akademia Livolo”. Nasz ekspert omówił w nich pozostałe elementy naszego osprzętu, które nie znalazły się w powyższych instrukcjach. Znajdują się tam niezbędne informacje dotyczące montażu paneli w pionie. Wszystkie filmiki są przygotowane w taki sposób, aby przedstawić produkt i pokazać schemat podłączenia. Link do naszej serii Akademia Livolo, znajdziesz tutaj.