Włączniki dotykowe - zestawy

Znajdziesz tu wszystkie kompletne włączniki dotykowe marki Livolo. W skład kompletnego włącznika wchodzi: wkład włącznika lub wkłady włączników oraz szklany panel. Nasz osprzęt elektryczny jest najprawdopodobniej najbardziej rozbudowanym systemem dostępnym na rynku wśród tego rodzaju włączników. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Będąc na stronie włączniki dotykowe – zestawy możesz mieć pewność, że zakupione produkty nie potrzebują już żadnych dodatkowych elementów i są gotowe do montażu. 

W naszym systemie znajdziesz włączniki pasujące aż do 5 puszek elektrycznych. Kliknij w puszkę, aby wyświetlić możliwe zestawy włączników w danym rozmiarze. 

1 Puszka
2 Puszki
3 Puszki
4 Puszki
5 Puszek

Włączniki dotykowe Livolo to nowoczesne rozwiązanie, które zyskało dużą popularność na rynku, ponieważ charakteryzują się one prostą obsługą i eleganckim designem, który idealnie wpisuje się w nowoczesne wnętrza mieszkań, domów czy biur.

Oprócz modułowej budowy jednym z wyróżników włączników Livolo są ich kolorowe szkła. Dzięki temu rozwiązaniu każdy znajdzie kolor dla siebie, czy to do salonu, czy to do dziecięcego pokoju. W naszej ofercie można znaleźć szkła w różnych kolorach, takich jak: biały, czarny, złoty (szampański), szary, różowy, zielony, niebieski.

Hartowane szkła włączników Livolo zapewniają trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Właściwości te są szczególnie ważne w przypadku szklanych elementów, które są narażone na częste użytkowanie, są one odporne na zarysowania, dlatego jest to praktyczny zakup na lata.

Każdy włącznik Livolo wyposażony jest w podświetlenie LED, które dodatkowo podkreśla ich nowoczesny design oraz ułatwia ich obsługę w ciemności. Dioda świeci się na kolor niebieski, kiedy włącznik jest wyłączony oraz na czerwony, kiedy włącznik jest czerwony.

Włączniki dotykowe Livolo to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie prostotę obsługi oraz elegancki wygląd. Dzięki dużej różnorodności kolorów szkieł można je idealnie dopasować pod swoje wymagania, dzięki czemu wnętrze zyska jeszcze bardziej unikatowy wygląd. Postaw na nowoczesność z włącznikami Livolo.


Zachęcamy do sprawdzenia całej naszej oferty na szklane, dotykowe włączniki światła.