Gniazda wtykowe Livolo

Szklane gniazda wtykowe Livolo to idealne rozwiązanie, które sprawi, że wykończenie instalacji elektrycznej będzie jeszcze bardziej cieszyć oko. Nasze gniazdka oprócz tego, że idealnie komponują się z naszymi włącznikami dotykowymi, to są również bardzo praktyczne w użytkowaniu. Dlatego system Livolo stał się tak popularny.

Gniazdka można zastosować do wszystkich pomieszczeń nawet do kuchni czy łazienki. Szklana ramka sprawia, że łatwo utrzymać te gniazdka w czystości. Można również dołączyć klapkę hermetyczną co sprawi, że gniazdko będzie odporne na zachlapanie, a w związku z tym jeszcze bardziej bezpieczne w użytkowaniu.

W naszym systemie znajdziesz gniazdka pasujące aż do 5 puszek elektrycznych. W skład kompletnego gniazdka wchodzi: wkład gniazda lub wkłady gniazd oraz szklana ramka. Kliknij puszkę, aby wyświetlić możliwe zestawy gniazd w danym rozmiarze.

1 Puszka
2 Puszki
3 Puszki
4 Puszki
5 Puszek

Gniazda wtykowe Livolo są dostępne w dwóch wersjach różniących się od siebie uziemieniem, a w zasadzie umiejscowieniem tego uziemienia. Wśród gniazdek możemy wyróżnić gniazdko z uziemieniem w bolcu (typ francuski), a także gniazdko z uziemieniem bocznym zwane schuko (typ niemiecki). Oba rodzaje gniazd wtykowych Livolo są tak samo bezpieczne w użytkowaniu. Ponadto spełniają one wszystkie normy elektryczne. Dzieje się tak ze względu na to, że wszystkie wtyczki w osprzęcie elektrycznym, dostępne na rynku europejskim, muszą spełniać standardy do obu rodzajów gniazdek. Dlatego decyzję o wyborze gniazdka możemy podjąć tak naprawdę przez wzgląd wizualny czy cenowy.

Nasz system jest jednym z najbardziej rozbudowanych na rynku. W przeciwieństwie do innych firm możemy szczycić się szklanymi gniazdkami rozbudowanymi aż do pięciu puszek. Te rozwiązania sprawiają, że na bazie jednej marki możemy stworzyć pełen kompletny system włączników i gniazd. Livolo z pewnością sprawdzi się w każdym nawet najbardziej wymagającym wnętrzu.

Postaw na jakość i nowoczesności z marką Livolo!

Livolo – Szklane włączniki i gniazdka