Szklane panele i ramki Livolo

Dlaczego można kupić u nas oddzielnie szklane panele i ramki Livolo? Odpowiedzi jest kilka i każda bardzo istotna. Przede wszystkim chodzi o rozbudowany system. Livolo posiada wiele rozwiązań i dlatego nie wszystkie możliwości jesteśmy w stanie przedstawić jako kompletne zestawy. W związku z tym istotna jest modułowość, która pozwala na personalizację włączników czy gniazdek. Dzięki temu możesz w prosty sposób przygotować włącznik z różnych komponentów. Wybierz szkło i dobierz do niego wkłady, tak aby odpowiadały one Tobie w użytkowaniu. 

W naszym systemie znajdziesz szklane panele i ramki Livolo do 5 puszek elektrycznych. Kliknij w puszkę, aby wyświetlić możliwe zestawy włączników w danym rozmiarze. 

1 Puszka
2 Puszki
3 Puszki
4 Puszki
5 Puszek

Możliwość oddzielnego zakupu szkła sprawi, że w każdej chwili możesz zmienić jego kolor. Przemalowaliście pokój i kolor włącznika teraz nie pasuje? Wymień panel. Znudziła cię biel? Wymień panel na czarny. Na pewno znajdzie się jeszcze sporo przykładów, a my chcemy sprostać wyzwaniom wszystkich klientów. Dlatego ważne jest, aby każda część w naszym systemie była wymienna.

Reasumując, teraz już wiesz, dlaczego warto wybrać markę Livolo. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie prostotę obsługi oraz elegancki wygląd. Dzięki dużej różnorodności kolorów szkieł można je idealnie dopasować pod swoje wymagania, dzięki czemu wnętrze zyska jeszcze bardziej unikatowy wygląd. Postaw na nowoczesność z włącznikami i wyłącznikami światła Livolo.