Schematy podłączeń

Schematy podłączeń włączników Livolo

Jak podłączyć włącznik dotykowy? Włącznik światła to z pozoru mały detal. W praktyce to istotna część składowa, bez której nie może obyć się żadna instalacja elektryczna. Znajdują się w każdym domowym pomieszczeniu i obecnie bez wątpienia stanowią element wystroju wnętrz. Włącznik światła ma być funkcjonalny, jednocześnie podnosić walory użytkowe danego pomieszczenia, ułatwiając nam codzienne funkcjonowanie, jak i poprawiać walory estetyczne, upiększając nasze wnętrze dobrymi detalami.

Podłączenie włączników dotykowych nie jest skomplikowane. Ich montaż przeprowadza się dokładnie w ten sam sposób, co w przypadku standardowych włączników. Podłączenie włączników dotykowych jest możliwe w ramach standardowej instalacji elektrycznej. Włączniki dotykowe pasują do standardowych okrągłych puszek europejskich o minimalnej głębokość 50 mm. Dotykowe włączniki światła sterują obwodami elektronicznie, dlatego nie mamy kontaktu z napięciem sieciowym 230V, co sprawia, że są bezpieczne w użytkowaniu. W ofercie posiadamy włączniki, które można zamontować z jednym lub dwoma polami dotykowymi, co umożliwia zarządzanie większą ilością źródeł światła.

Naszą celem jest zapewnienie wszystkim Klientom dostępu do jak najszerszej oferty, gwarantując atrakcyjność cen, najlepszą jakość i jednocześnie sprawność obsługi. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom na naszej stronie znajdą państwo instrukcje, schematy podłączeń oraz filmy instruktażowe obrazujące jak podłączyć włącznik dotykowy, zarówno pojedynczy, podwójny, włącznik schodowy, jak i inne.

Livolo – Szklane, dotykowe włączniki światła

Produkty LIVOLO, najwyższa jakość za rozsądną cenę.

Dlaczego wybrać Livolo?

Nowy partnerski sklep – Livolo24.com! Sprawdź aktualne promocje na osprzęt Livolo!