Włączniki dotykowe Livolo sterowane pilotem

Włączniki dotykowe Livolo sterowane pilotem

W nowoczesnym budownictwie często wykorzystuje się zaawansowane technologiczne urządzenia. Mają za zadanie nie tylko poprawić walory estetyczne pomieszczenia, ale także wpłynąć na jego funkcjonalność. Takim elementem wyposażenia są włączniki dotykowe Livolo sterowane pilotem. Mogą one zastąpić tradycyjne i nieestetycznie wyglądające przełączniki światła. Elegancki, a zarazem niezwykle prosty w użytkowaniu włącznik światła sterowany pilotem znajdzie zastosowanie w domach prywatnych, szpitalach, biurach oraz obiektach publicznych. Czyli wszędzie tam, gdzie istotna jest możliwość włączania i wyłączania światła bez konieczności podchodzenia do zamontowanego na ścianie przełącznika. Włącznik dotykowy ułatwia znalezienie go w ciemności dzięki podświetleniu LED. Dlatego nadaje się m.in. do montażu na klatkach schodowych i korytarzach. Jest kompatybilny z tradycyjnymi i nowoczesnymi instalacjami, dzięki czemu nie ma ograniczeń w jego zastosowaniu. Włącznik światła sterowany pilotem może być użytkowany zarówno w budownictwie jedno, jak i wielorodzinnym.

Co wyróżnia włączniki Livolo?

Nasza oferta obejmuje kilka wariantów kolorystycznych urządzenia. Dzięki temu włącznik dotykowy z pilotem będzie pasował do wystroju konkretnego wnętrza. Można go używać samodzielnie lub sterować nim zdalnie, co znacząco zwiększa wygodę eksploatacji.

Włączniki dotykowe Livolo sterowane pilotem wykonane są z wysokiej jakości szkła hartowanego. Ma to wpływ na jego walory estetyczne oraz ułatwia utrzymanie w czystości. Panel jest odporny na uszkodzenia i zarysowania, dlatego szczególnie polecamy go do montażu w miejscach często uczęszczanych. Włącznik dotykowy z pilotem nie obciąża obwodów elektrycznych. Nie powoduje spięcia w instalacji oraz jest bezpieczny w użytkowaniu. Możliwość zdalnego sterowania sprawia, że idealnie skomponuje się z innymi urządzeniami charakterystycznymi dla inteligentnego budownictwa.

W asortymencie posiadamy włączniki światła sterowane pilotem o różnych parametrach działania. Włączniki pojedyncze i podwójne, a także włączniki schodowo-krzyżowe również w wariantach pojedynczym i podwójnym. Schodowo-krzyżowy włącznik światła sterowany pilotem to wygoda i bezpieczeństwo korzystania ze schodów i klatek schodowych w obiektach o różnym przeznaczeniu. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach?

Przejdź do zakładki: Wsparcie Techniczne lub skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w doborze osprzętu oraz odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące marki Livolo. Zachęcamy do wybrania naszych szklanych włączników światła Livolo.