Włączniki dotykowe z pilotem

Włączniki światła sterowane pilotem

W nowoczesnym budownictwie często wykorzystuje się zaawansowane technologiczne urządzenia, które mają za zadanie nie tylko poprawić walory estetyczne pomieszczenia, ale także wpłynąć na jego funkcjonalność. Takim elementem wyposażenia jest bez wątpienia włącznik dotykowy z pilotem, który może zastąpić tradycyjny i nieestetycznie wyglądający przełącznik światła. Elegancki, a zarazem niezwykle prosty w użytkowaniu włącznik światła sterowany pilotem znajdzie zastosowanie w domach prywatnych, szpitalach, biurach oraz obiektach publicznych – wszędzie tam, gdzie istotna jest możliwość włączania i wyłączania światła bez konieczności podchodzenia do zamontowanego na ścianie przełącznika. Włącznik dotykowy z pilotem ułatwia znalezienie przełącznika w ciemności dzięki podświetleniu LED, dlatego nadaje się m.in. do montażu na klatkach schodowych i korytarzach. Jest kompatybilny z tradycyjnymi i nowoczesnymi instalacjami, dzięki czemu nie ma ograniczeń w jego zastosowaniu. Włącznik światła sterowany pilotem może być użytkowany zarówno w budownictwie jedno-, jak i wielorodzinnym.

Włącznik dotykowy z pilotem

Nasza oferta obejmuje kilka wariantów kolorystycznych urządzenia, dzięki czemu wybrany włącznik dotykowy z pilotem będzie pasował do wystroju konkretnego wnętrza. Można go używać samodzielnie lub sterować nim zdalnie, co znacząco zwiększa wygodę eksploatacji.

Włącznik dotykowy z pilotem wykonany jest z wysokiej jakości szkła hartowanego, co wpływa na jego walory estetyczne oraz ułatwia utrzymanie w czystości. Panel jest odporny na uszkodzenia i zarysowania, dlatego szczególnie polecamy go do montażu w miejscach często uczęszczanych. Włącznik dotykowy z pilotem nie obciąża obwodów elektrycznych, nie powoduje spięcia w instalacji oraz jest bezpieczny w użytkowaniu. Możliwość zdalnego sterowania sprawia, że idealnie skomponuje się z innymi urządzeniami charakterystycznymi dla inteligentnego budownictwa.

W asortymencie posiadamy włączniki światła sterowane pilotem o różnych parametrach działania – włączniki pojedyncze i podwójne, a także włączniki schodowo-krzyżowe również w wariantach pojedynczym i podwójnym. Schodowo-krzyżowy włącznik światła sterowany pilotem to wygoda i bezpieczeństwo korzystania ze schodów i klatek schodowych w obiektach o różnym przeznaczeniu – od domów jednorodzinnych, aż po obiekty hotelarskie.