Ramki szklane do kontaktów

Ramki szklane do kontaktów i włączników Livolo

Panele szklane Livolo charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania. Pojedyncze ramki szklane do kontaktów i włączników Livolo mają kształt kwadratu o wymiarach 80/80 mm. Sam panel szklany Livolo jest wykonany z krystalicznego szkła hartowanego o grubości ok. 3 mm. Krawędzie panelu są fazowane pod kątem 45 stopni, co dodatkowo poprawia bezpieczeństwo ich użytkowania i zapewnia jeszcze bardziej efektowny design. Dodatkowym elementem paneli Livolo jest plastikowa ramka montażowa o wymiarach 76/76 mm, mocowana trwale do panelu szklanego. Ramka montażowa jest wykonana z tworzywa ABS o bardzo wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie szklane panele są przystosowane do współpracy z wkładami włączników dotykowych Livolo. Wszystkie elementy naszego asortymentu, opisane jako ramka Livolo, są dostosowane do współpracy z wkładem gniazda Livolo, wkładem mechanicznym włącznika Livolo oraz wkładami niskonapięciowych gniazd Livolo. Szczegółowe informacje o naszych szklanych, dotykowych włącznikach światła można znaleźć na stronie www.livologdynia.pl, a zaprezentowane produkty można zakupić w oficjalnym polskim sklepie marki Livolo pod adresem www.livolo.com.pl.

Ekskluzywne wnętrze mieszkalne o wysokim standardzie? A może eleganckie biuro lub sala konferencyjna, która ma robić dobre wrażenie na kontrahentach? Ramki szklane Livolo to doskonała alternatywa dla tradycyjnych opraw do gniazd elektrycznych, wykonanych z tworzywa sztucznego. Charakteryzują się wysoką jakością oraz estetyką. Są niezwykle łatwe do utrzymania w czystości i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu  oprawy szklane do kontaktów zachowują funkcjonalność oraz elegancki wygląd przez długi czas użytkowania.

Ramki szklane Livolo – do każdego wnętrza

Asortyment opraw szklanych do kontaktów marki Livolo jest bardzo szeroki i zróżnicowany, co pozwala na zachowanie spójności stylistycznej poszczególnych elementów instalacji elektrycznej w całym obiekcie. W ofercie marki znajdziemy zarówno pojedyncze, jak i podwójne panele szklane włączników i wyłączników światła, a także pojedyncze i podwójne ramki szklane do kontaktów, a także ramki do włączników dotykowych Livolo. Włączniki dotykowe obok waloru estetycznego charakteryzują się również podwyższoną funkcjonalnością, która pozwala nam na swobodne zarządzanie światłem lub roletami zewnętrznymi.

Ramki szklane Livolo dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych – zarówno w bardzo klasycznej czerni i bieli, jak i mniej standardowych odcieniach różu czy beżu. To sprawia, że pozwalają na realizację nawet najbardziej śmiałych zamierzeń aranżacyjnych, jednocześnie doskonale komponując się we wszystkich wnętrzach niezależnie od ich przeznaczenia. Ramki szklane Livolo bardzo dobrze sprawdzą się zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i siedzibach firm oraz wszelkiego rodzaju lokalach usługowych, w których zależy nam na eleganckim i ekskluzywnym wykończeniu wnętrza.

Ramki do kontaktów – trwałość i elegancja

Inwestorzy poszukujący niestandardowych rozwiązań dla instalacji elektrycznych często wyrażają obawy co do trwałości opraw szklanych i kontaktów. Ramki szklane Livolo, włączniki i oprawy do kontaktów wykonuje się z hartowanego szkła krystalicznego o grubości około 3 milimetrów. Krawędzie wszystkich elementów frezowane są pod kątem 450, co przekłada się na bezpieczeństwo ich użytkowania oraz dodatkowy efekt wizualny. Ramki szklane Livolo idą w parze z ramkami montażowymi, które są wykonane z tworzywa ABS w kolorze dopowiadającym kolorowi ramki. Tworzywo ABS jest niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, co w połączeniu z ramką szklaną daje bardzo efektywny i trwały produkt, który sprawdza się także w przestrzeniach o wysokim natężeniu ruchu.

Wybrane produkty