Włączniki dotykowe Livolo

Włączniki dotykowe Livolo to nowoczesne urządzenia do instalacji elektrycznych, które charakteryzują się eleganckim designem i prostą obsługą. W przeciwieństwie do tradycyjnych włączników, włączniki dotykowe Livolo działają poprzez dotknięcie panelu dotykowego, który dzięki podświetleniu diodą LED, jest zauważalny w ciemnym pomieszczeniu. 

Włączniki dotykowe Livolo są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i niezawodność. Mają minimalistyczną i elegancką konstrukcję, która idealnie wpisuje się w nowoczesne aranżacje wnętrz. W ofercie Livolo znajdują się różne modele włączników dotykowych, które różnią się liczbą kanałów, kolorami i dodatkowymi funkcjami. To sprawia, że nasze produkty posiadają najszerszą ofertę włączników dotykowych na rynku w Polsce.

Seria klasyczna

Seria klasyczna oferuje pełną gamę produktów zarówno jeśli chodzi o włączniki dotykowe, jak i gniazdka wtykowe oraz inne elementy, które uzupełnią wykończenie instalacji elektrycznej o trwałe i cieszące oko produkty. Jako jedna z nielicznych firm na rynku posiadamy gniazdka i włączniki aż do pięciu puszek montażowych. W ofercie posiadamy również wiele rodzajów włączników, dzięki temu jesteśmy w stanie wpasować się w każdą instalację elektryczną. Posiadamy klasyczne włączniki do światła, włączniki schodowo-krzyżowe, ściemniacze dotykowe, włączniki żaluzjowe, włączniki impulsowe (dzwonkowe), włączniki pod instalacje elektryczne o niskim napięciu. Do tego nasz system to również gniazdka wtykowe, gniazda antenowe, internetowe, głośnikowe. Posiadamy również bardziej nietypowy osprzęt taki jak: termostaty, głowice termostatyczne, głośniki Bluetooth do puszki.

Livolo nie ogranicza również kolorystyka, nasz osprzęt produkowany jest w czterech kolorach podstawowych: biały, czarny, złoty (szampański), szary oraz trzech kolorach specjalnych: różowy, zielony i niebieski. Taka kolorystyka znajdzie zastosowanie w każdym, nawet najbardziej wymagającym wnętrzu. 

Jak kupić nasze produkty?

Wszystkie produkty Livolo dostępne są w naszym oficjalnym sklepie Internetowym. Jeśli potrzebujesz porady lub więcej informacji skontaktuj się z nami, nasi specjaliści pomogą znaleźć odpowiedzi na pytania oraz dobrać odpowiednie produkty pod daną instalację elektryczną.

Livolo – Szklane, dotykowe włączniki światła